Co myślisz o kontynuacji prowadzenia strony?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne piękne zwycięstwo

• autor: admin, 2011-05-23 13:57

W ubiegłą sobotę nasi piłkarze wybrali się do Przyszowa ,aby zmierzyć się z miejscowym Strażakiem. Po raz kolejny padł wynik niczym z meczu hokejowego ,bo 8:0 i niestety po raz kolejny nie pamiętam dokładnej kolejności bramek...muszę to zacząć zapisywać.

5x Hałka Krzysztof

3x Wojnas Bernard

Mecz rozpoczęliśmy dokładnie tak samo jak pierwsze spotkanie tej rundy, poznając przeciwnika. Po kilku  minutach piłkę sam na sam otrzymał Krzysiek Hałka otwierając wynik spotkania. Na drugie trafienie nie musieliśmy czekać długo bo zaledwie 5 minut i mniej więcej w równych odstępach wynik spotkania powiększał się, bramka padała statystycznie co 7,7 minuty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0, oraz komentarzem sędziego "ale im pakują". Na drugą odsłonę wyszliśmy zupełnie wyluzowani można powiedzieć ,że bawiąc się piłką, dokładając jeszcze 3 bramki. Szczerze mówiąc wynik mógł paść wiele wyższy ,lecz nasi piłkarze po prostu olali mecz zakładając ,iż i tak mecz jest wygrany. Dziękujemy.